آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل رز / بازار خرید گل رز ایرانی

بازار خرید گل رز ایرانی

گل رز ایرانی یکی از زیبا ترین و جذاب ترین گل ها در میان رده گروهی خود است. بازار گل رز ایرانی در سر تا سر کشور و در بیش تر نقاط استان ها و شهرستان ها وجود دارد. این گیاه زیبا جزء خوش بو ترین و پر فروش ترین گل ها نیز است که افراد زیادی به آن علاقمند هستند.

بازار خرید گل رز ایرانی

معرفی گل رز ایرانی

معرفی گل رز ایرانی گل رز ایرانی جزء قشنگ ترین و محبوب ترین گل ها است و دارای طیف رنگی وسیعی از جمله: آبی، صورتی، قرمز، زرد و… است. رویش این گل در بیشتر نقاط کشور صورت می‌گیرد که چند نمونه از بزرگت ترین مناطق رشد گل رز عبارت است از : تهران، شمال، خراسان و…

بوی خوش این رز زیبا به قدری دل نشین و آرامش بخش است که هر فردی را از خود بی خود می‌کند و باعث قوت قلب آن ها می‌شود. هر کدام از رنگ های متفاوت رز دارای علاقمندان مخصوص به خود است.

این گل سنبل و نماد دوست داشتن و ابراز عشق است، عشاق برای بیان احساسات خود از گل رز به خصوص رز قرمز استفاده می‌کنند و آن را تقدیم یکدیگر می‌نمایند. گل رز برای تزئین و دیزاین میهمانی های مجلل، جشن تولد و مراسمات نامزدی و ازدواج به کار برده می‌شود و بعد از خشک شدن به عنوان گل تزئینی جلوه زیبایی دارد و رنگ آن تیره تر می‌شود.

فروشندگان مستقیم گل رز ایرانی

فروشندگان مستقیم گل رز ایرانی فروشندگان گل رز ایرانی این محصول را در رنگ بندی های مختلف تهیه و در بازار به فروش می‌رسانند. مراکز تولید گل رز ایرانی پس از کاشت و تولید گل رز و پس از رشد آن، این گل را به صورت عمده به فروشندگان گل رز و بازار های گل سطح کشور می‌فروشند، سپس گل ها به صورت مستقیم توسط فروشندگان به فروش می‌رسد. فروشندگان مستقیم گل رز ایرانی این گیاه را به دو روش حضوری و غیر حضوری(اینترنتی) به فروش می‌رسانند.

روش حضوری: علاقمندان به گل با مراجعه حضوری و مستقیم به مراکز فروش گل رز تعداد مورد نیاز این گل را تهیه می‌کنند. این روش نیاز به دقت و توجه زیادی دارد و صرف زمان بیشتری را برای خریدار به ارمغان می آورد

روش غیر حضوری: در این روش ابتدا مسئولان و مشاوران واحد فروش گل رز اطلاعات لازم را به افرادی که قصد خرید دارند می‌دهند و پاسخگوی سؤالات افراد هستند سپس در صورت تمایل افراد برای خرید، سفارش خود را ثبت می‌کنند و مسئولان واحد سفارش، خرید آن ها را ثبت می‌کنند.

خرید گل رز به صورت عمده قیمت مناسب تری را برای خریداران به همراه دارد که یکی از ویژگی های خرید عمده همین قیمت مناسب است.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش گل رز طبیعی قرمز

مرکز پخش گل رز طبیعی قرمز امروز با قدرت بسیار زیادی در حال فعالیت و خدمات رسانی به مردم از کشور به دست این محصول در سنوات بسیار بالای آماده کرده است که شما از آ

دیدگاهتان را بنویسید