آراد برندینگ
پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل نرگس / بازار فروش گل نرگس طبیعی

بازار فروش گل نرگس طبیعی

نرگس نام گلی بسیار خوشبو است که بوی آن از فاصله های دور به مشام می رسد این گل مربوط به فصل زمستان می باشد و در دمای پایین ماندگاری بسیار بهتری دارد، این گل یکی از زیباترین گل هایی است که هم به صورت پرورشی و هم به صورت خودرو رشد می کند، گل نرگس طبیعی دارای تاجی برجسته و جلوه دار است که در کوهستان ها یا دشت ها نیز به صورت خودرو رشد می کند.

بازار فروش گل نرگس طبیعی

معرفی انواع گل نرگس طبیعی

معرفی انواع گل نرگس طبیعی گل نرگس قدی به طور متوسط بین ۳۰ تا ۶۰ سانتی متر دارد به طور کلی دو گونه زیر از این گل وجود دارد:

  • گل نرگس تک گل با تاج بزرگ
  • گل نرگس چند گل با تاج های کوچک و متصل به هم

بیشتر گل هایی که در ایران رشد می کنند از نوع گل های نرگس چند گل با تاج های کوچک هستند.

از لحاظ رنگ بندی این نوع گل به صورت رنگ های سفید، زرد و نارنجی رشد می کنند این گل به صورت های تک رنگ و دو رنگ در بازار پیدا می شود.

از مدل ها و نمونه های گل نرگس می توان به گل های نرگس شیرازی، نرگس پرپر، نرگس شهلایی، نرگس مینیاتوری، نرگس مسکین و نرگس پنجه گربه ای اشاره کرد.

بیشتر گل هایی که در ایران پرورش داده می شوند و یا در طبیعت رشد می کنند از نوع نرگس هلندی یا شهلایی هستند همچنین گل های نرگس شیرازی نیز در کشورمان به صورت فراوان یافت می شوند.

انواع مختلف گونه های نرگس دارای عطری بسیار دلپذیر هستند به گونه ایی که بوی این گل برای شادابی، درمان سرماخوردگی و مشکلات سینوسی و همچنین درمان افسردکی بسیار مفید و موثر است.

این گل بیشتر در استان های خوزستان و فارس بیشتر رشد و پرورش داده می شود امروزه انواع مختلف گل های نرگس بهبانی و کازرونی در بازار گل کشور تولید و عرضه می شوند.

توزیع مستقیم گل نرگس طبیعی

توزیع مستقیم گل نرگس طبیعی بازار گل نرگس و پیاز آن از رونق خوبی برخوردار است زیرا این گل یکی از محبوب ترین و در عین حال زیبا ترین گل ها به شمار می آید به همین دلیل بازار فروش پیاز آن و خود گل در گل فروشی ها از رونق خوبی برخوردار است.

توزیع گل نرگس به صورت دسته ای، باکسی، سبدی، تاج و شاخه ای در بازار چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری انجام می پذیرد.

به علت آن که پیاز این گل به صورت فراوان در بازار موجود می باشد و دارای قیمت نسبتا ارزانی است توزیع گل نرگس طبیعی نیز در بازار با قیمت های پایین و ارزان تر از سایر گل های طبیعی انجام می گیرد.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید