آراد برندینگ
پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل زینتی / توزیع مستقیم گل زینتی صادراتی

توزیع مستقیم گل زینتی صادراتی

تولید گل زینتی صادراتی در کشور نسبت به سال های گذشته دارای رشد فزاینده ای است. کشورهای مختلفی به واسطه قیمت مناسب و برخی فاکتورهای کیفی خواهان خرید این محصولات از تولیدکنندگان ایرانی هستند. اگر قصد فعالیت و توزیع مستقیم پرفروش ترین نوع گل ها را دارید، اطلاع از کشورهای خریدار و قوانین صادراتی اهمیت زیادی دارد. برای آگاهی دقیق و جامع در این باره با ما همراه شوید.

توزیع مستقیم گل زینتی صادراتی

گل زینتی به چه کشور هایی صادر می شود؟

گل زینتی به چه کشور هایی صادر می شود؟ گل های زینتی به مدل هایی می گویند که اغلب در فصول مختلف سال گل دهی دارند و برای تزئین باغچه، باغ و کاشت در پیاده روها مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید استان های متعددی مانند اصفهان در زمینه پرورش و تولید انواع گل زینتی فعالیت دارند.
شرایط آب و هوایی مناسب، قابلیت پرورش انواع گل با هزینه اندک، سود فروش قابل توجه و بالا بودن تقاضا از جمله دلایلی هستند که افزایش فعالیت و رشد صنعت تولید گل زینتی را سبب شده اند.
شاید برایتان جالب باشد بدانید که علاوه بر عرضه داخلی، حجم قابل توجه ای از گل و گلدان زینتی به کشورهای همسایه صادر می شوند. طبق آمارها میزان ارزآوری این محصولات حدود ۴۰ میلیون دلار در سال برآورد می شود.
از جمله بزرگترین کشورهای خریدار گل زینتی ایران می توانیم به عراق، آذربایجان، گرجستان و ترکمنستان اشاره کنیم. البته کشورهایی مانند عمان و روسیه نیز از دیگر خریداران این محصولات اما به صورت محدود و ناچیر هستند.
شاخه گل بریده، درختچه های تزئینی و گل های مخصوص باغچه از نمونه های پرطرفدار این محصولات در بازار کشورهای همسایه به شمار می آیند. در این میان آگاهی از قوانین و مقررات صادراتی، چگونگی بسته بندی و برآورد هزینه ها اهمیت زیادی در موفقیت فعالین و صادرکنندگان انواع گل زینتی خواهند داشت.

خرید گل زینتی صادراتی

خرید گل زینتی صادراتی همانطور که اشاره شد یکی از فاکتورهای مهم در هنگام صادرات انواع گل زینتی، چگونگی بسته بندی و اطمینان از سلامت این محصولات تا رسیدن به دست مشتری است. برای این منظور در نظر گرفتن راهکارهایی جدید اهمیت زیادی دارد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • انتخاب گلدان هایی با ابعاد مناسب
  • استفاده از سبدهای مخصوص نگهداری گل
  • ثابت نگهداشتن برگ گل ها با پلاستیک های مخصوص
  • استفاده از کانتینرهای مخصوص حمل گل و گیاه
  • فراهم کردن شرایط دمایی مناسب برای جلوگیری از خزان شدن گل ها

رعایت تمامی این نکات برای خرید گل زینتی صادراتی و اطلاع از بازار فروش این محصولات اهمیت زیادی دارد. به همین علت ضمن شناخت تامین کننده مستقیم می توانید از مشاوره شرکت های فعال در حوزه خدمات و توزیع گل زینتی صادراتی اطلاعات جامع و کامل به دست آورید.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده گل زینتی تهران

گل زینتی تهران جزو آن دسته از گل هایی میباشد که جهت زیبایی بیشتر مکان هایی همچون فضای داخلی آپارتمان،باغچه خانه ویلایی،بالکن،پارک و بلوار تولید می‌شود.تولید کنن

دیدگاهتان را بنویسید