آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / توزیع مستقیم گل لاله ایرانی

توزیع مستقیم گل لاله ایرانی

گل لاله ایرانی دارای رنگهای متنوع که در بیشتر موارد انواع گونه های آن بر اساس تفاوت رنگ از یکدیگر متمایز شده‌اند. گفتنی است گل لاله به رنگهای سفید، زرد، نارنجی، قرمز، صورتی، بنفش و سبز دسته بندی
می شوند که در هر دسته به غیر از تفاوت در درجات رنگ و رنگ آمیزی نیز همانند دو رنگ بودن، حاشیه دار بودن و غیره اختلاف دارند. بنابراین امروزه توزیع مستقیم گل لاله ایرانی به صورت جزئی و عمده با بهترین قیمت و کیفیت صورت می پذیرد.

توزیع مستقیم گل لاله ایرانی

گونه های مختلف گل لاله ایرانی

گونه های مختلف گل لاله ایرانی

 • لاله ایرانی جزو گیاهان مستعمل باغبانی به شمار می رود و گونه های مختلف گل لاله ایرانی بسیار فراوان است که در ادامه مقاله چند نوع آن را معرفی خواهیم کرد.
  . لاله حافظی: لاله حافظی در اوج ۲۵ سانتیمتر به سر می برد و رنگ بیرونی گلهای آن سفید و درونی آن نیز به رنگ ارغوانی تیره می باشد.
  بر روی یک ساقه باریک و ظریف قرار دارد و افراد زیادی این گونه را از زیباترین لاله ها می شناسند و وطن اصلی آن ایران از مناطق شیراز نیز می باشد.
  . لاله بیشه زار: بلندی لاله بیشه زار به ۲۵ سانتیمتر می رسد رنگ این نوع گل، زرد به همراه خطوط سبز بوده و در دره های داخلی و قسمتهای بالای جنگل البرز می رویند.
  لاله بیشه زار از گلهای کمیاب نیز می باشد.
  . لاله خط دار: این گونه از لاله ایرانی در ارتفاع ۱۵ سانتیمتر، رنگ آن نیز بنفش پر رنگ بوده و بر روی برگهای پهن آن پرزهای ریزی یافت می شود.
  این گل جزو گیاهان مناطق گرگان و خراسان می باشد؛ به طور کلی گونه های مختلف لاله ایرانی بسیار فراوان اند که نمی توان همه آنها را در یک مقاله گنجاند.
  این گونه ها شامل لاله آتشی، لاله کوهی، لاله ریزه، لاله هفت رنگ می باشد.

خرید گل لاله ایرانی

خرید گل لاله ایرانی پیاز گل لاله ایرانی مواد قندی بسیار بالایی دارد و دارای مواد نشاسته ای نیز می باشد، از این گیاه در صنایع مختلفی مانند دارویی و آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.
اما یک مادهٔ خوراکی به شمار نمی‌آید زیرا در تمامی این گیاه ترکیب شیمیایی وجود دارد که مصرف آن اثرات زیان بخشی در قلب ایجاد می‌کند.
خرید گل لاله ایرانی به صورت عمده و جزئی به سراسر شهرهای کشور امکان پذیر می باشد، این محصول نیز با مرغوبیت و برند های مختلفی که دارد سبب شده زیباترین و پرفروشترین گل در دنیا به شمار آِید.
بنابراین توزیع گل لاله با نازلترین قیمت ممکن و کیفیت تضمینی در وب سایت ما صورت پذیر است که شما
می توانید آن را به راحتی دریافت کنید.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله طبیعی

صادرات گل لاله طبیعی به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی در حجم بالایی انجام می شود. پرورش دهندگان گل لاله در سراسر کشور بسیار زیاد می باشند. تولید انواع گل در ک

دیدگاهتان را بنویسید