آراد برندینگ
پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل محمدی / خرید مستقیم گل محمدی صادراتی

خرید مستقیم گل محمدی صادراتی

اگر در کار صادرات و فروش و خرید گل محمدی فعالیت دارید بهتر است مستقیماً به اولین و برترین مرکز تولید این محصول یعنی تولید کنندگان گل محمدی صادراتی مراجعه کنید. در این صورت صاحب جنسی مرغوب با قیمتی بسیار ارزان خواهید شد و از صادرات خود سود فراوانی به دست خواهید آورد.

خرید مستقیم گل محمدی صادراتی

گل محمدی به چه کشور هایی صادر می شود؟

گل محمدی به چه کشور هایی صادر می شود؟ گل محمدی و کاربرد فراوان و خواص بسیار مفید آن در جهان شناخته شده است و طرفداران زیادی دارد و از این روی از محصولات صادراتی مهم و بزرگ کشور ایران محسوب می شود.

  • گل محمدی به کشورهای زیادی صادر می شود که یکی از آنها کشور روسیه است که اتفاقا روابط تجاری آن با ایران هم بسیار خوب است.
  • چین و هند و ایتالیا از کشورهایی هستند که به میزان زیادی متقاضی گل محمدی هستند و صادرات این گل در آنها در حجم گسترده صورت می گیرد. از این روی مکان های مناسبی برای صادرات این محصول برای کشور ایران به شمار می آیند که با صادر کردن گل به آنها درآمد زیادی کسب می شود.
  • کشور افغانستان یا اندونزی و نیز کشورهای آمریکا، مالزی و تایلند از دیگر مناطقی هستند که صادرات گل محمدی به آنها به وفور انجام می شود و صادر کننده های گل محمدی بهتر است از این کشورها غافل نباشند.

زیرا می توانند با صادر کردن گل محمدی با کیفیت بالا و مرغوب و نیز با قیمت مناسب به آنها سود کلانی نصیب خود سازند. کشور عراق هم می تواند از از دیگر مکان های مناسب برای صادرات گل محمدی باشد چرا که روابط صادراتی خوبی هم با ایران دارد.

تولید کنندگان گل محمدی صادراتی

تولید کنندگان گل محمدی صادراتی کشور ایران از بزرگ ترین قطب های تولید گل محمدی صادراتی است. به طور قطع هر کسی با شنیدن نام شهر کاشان و نیز شهرستان قیصر آن به یاد گلاب ناب و گلهای محمدی زیبا و بی نظیر این شهر می افتد.

در شهر کاشان تولید کنندگان با تجربه ای وجود دارد که سالهاست در کار پرورش گل محمدی فعالیت می‌کند. آنها بهترین گل محمدی را در شرایط مطلوب پرورش داده و مواد لازم و کافی را فراهم می آورند تا محصولی ناب و درجه یک به بار آید و مناسب صادرات باشد.

این تولید کننده ها گل محمدی رتبه بالایی در کشور را در زمینه تولید گل محمدی به خود اختصاص داده اند. البته در مناطق دیگر نیز گل محمدی ناب و با کیفیت تولید و پرورش می یابد که به علت جنس خوب به داخل و حتی کشورهای خارج صادر شده و خریداران فراوانی دارد. از این رو صادرات آن پر سود بوده و به اقتصاد کشور کمک شایانی می شود.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش گل محمدی عمده مرغوب

گل محمدی عمده بسیار مقرون به صرفه است و در کشور ما به راحتی عرضه می‌شود. مراکز فروش گل محمدی عمده مرغوب نهایت تلاش خود را کرده اند تا بتوانند این محصول را با کی

دیدگاهتان را بنویسید