آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / صادرات گل لاله ایران

صادرات گل لاله ایران

صادرات کل لایه ایران روز به روز بیشتر می شود. این محصول نه تنها در داخل دارای بازار بسیار پر رونقی دارد، بلکه بازار خارجی آن هم روز به روز پر رونق تر می شود. در این میان، بازار کشورهای همسایه به یکی از مهمترین و اصلی ترین مقاصد صادراتی این محصول تبدیل شده است.

صادرات گل لاله ایران نه تنها می تواند درآمد زایی بالایی داشته باشد، بلکه زمینه های رونق بیش از بیش این محصول را نیز در بازار فراهم می کند. با صادرات آن می توان به بازار این محصول رونق بیشتری داد.

صادرات گل لاله ایران

مراحل صادرات گل لاله

مراحل صادرات گل لاله صادرات همیشه کاری سود آور بوده و به نحوه کشورها می باشد. از این رو، همیشه صادرات مدنظر کشورها بوده و است. ایران هم از جمله کشورهایی است که صادرات بسیار زیادی دارد و هر ساله محصولات مختلفی را به کشورهای دیگر صادر می کنند. در این میان، یکی از مهمترین و اصلی ترین محصولاتی را صادر می شود، گل لاله است. هر ساله در ایران میزان زیادی از این گل ها تولید می شود و علاوه بر فروش در بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز فروخته می شود.

برای صادرات این محصول لازم است که برخی مراحل طی شود. با طی کردن این مراحل می توان به صادرات آن به راحتی اقدام کرد. از جمله مراحلی که برای این منظور، لازم است انجام شود، عبارتند از:

  • بازار یابی: در درجه اول برای صادرات لازم است، بازار یابی دقیق انجام شود. تا بتوان با خیال راحت تر و آسان ترین اقدام به صادرات نمود.
  • اخذ مجوزهای لازم: بعد از این که بازیابی صورت گرفت و بازار هدف شناسایی شد، می توان به اخذ مجوزها برای صادرات اقدام کرد. برای صادرات نیاز به دریافت مجوزهای متعدد از سازمان ها و مراکز مختلف است.
  • تهیه بهترین گل ها: بعد از اخذ مجوزهای لازم، باید بهترین و مرغوب ترین گل ها را تهیه کرد. گل هایی که در رقابت با نمونه های خارجی موفق باشند و بازار را به آنها ندهند. سپس می توان اقدام به صادرات نمود.

فروش مستقیم گل لاله

فروش مستقیم گل لاله فروش گل لاله امروزه به صورت مستقیم و بی واسطه انجام می شود. فروش مستقیم این محصول موجب می شود که دیگر دلال ها و واسطه ها در توزیع و فروش آن نقش نداشته باشند. به همین دلیل قیمت ها بی دلیل و بی جهت افزایش پیدا نکند.

برای فروش مستقیم امروزه از راه های مختلفی استفاده می شود. در این میان، فروش اینترنتی به دلایل مختلف روز به روز محبوب تر می گردد. چرا که در این روش، می توان در هزینه های زمانی و مالی خود صرفه جویی نمود.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله وحشی

صادرات گل لاله وحشی به دیگر کشورهای همسایه هر ساله موجب سودآوری بالایی برای کشور ما می گردد. صادر کنندگانی که به صادرات این گل به دیگر کشورها مشغول هستند عنوان

دیدگاهتان را بنویسید