آراد برندینگ
پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / صادرات گل لاله درجه یک

صادرات گل لاله درجه یک

در حال حاضر گلخانه های بزرگ و زیادی در جای جای کشور فعال اند که اقدام به تولید و تکثیر انواع گل و گیاه نموده اند. یکی از گل هایی که به صورت باغی و گلخانه ای تولید و تکثیر می گردد، گل لاله است که قطب اصلی تولید آن شهرستان محلات واقع در استان مرکزی می باشد. این بخش از کشور که به شهر گل ها معروف است، اقدام به تولید انواع لاله های رنگارنگ و زیبا نموده و لذا منجر به گسترش فروش گل لاله و در نتیجه باز شدن مسیرهای صادرات گل لاله درجه یک نیز شده است.

صادرات گل لاله درجه یک

گل لاله به چه کشور هایی صادر می شود؟

گل لاله به چه کشور هایی صادر می شود؟ گل لاله نه تنها مظهری از شادابی و زیبایی به شمار می آید، بلکه ارزش تجاری بالایی را هم به خود اختصاص داده و اکنون خیلی از کشورهای دنیا تبدیل به تولیدکنندگان و فروشندگان این گل شده اند که ایران نیز از جمله آنهاست که با پی بردن به اهمیت این گل زیبا، اقدام به تولید و تکثیر آن در بازارهای مختلف داخلی و جهانی نموده است.

اگرچه این گل زیبا و متنوع در شهرستان محلات، یکی از بزرگترین قطب های تولیدکننده گل در ایران حاصل می گردد، اما شهرستان های دیگری هم اقدام به تولید و در نتیجه عرضه انبوه آن در بازارهای صادراتی کرده اند که از این میان می توان استان خراسان، تهران و البرز را نام برد.

اما یکی از سوالاتی که راجع به این گل به وجود آمده و نیاز است تا به آن پاسخ دهیم، این است که گل لاله صادراتی که حالا جایگزین نفت شده؛ به چه کشورهایی صادر می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم این گل خاص و متفاوت در حال حاضر به مقاصد بسیاری در دنیا ارسال می گردد که کشورهای هلند، عراق، ارمنستان و ویتنام را می توان نام برد.

مرکز تولید گل لاله صادراتی

مرکز تولید گل لاله صادراتی محلات که از بزرگترین مناطق تولید گل و گیاه در کشور به شمار می آید، به موفقیت های کلانی در حوزه تولید گل لاله صادراتی نیز دست یافته و توانسته با تولید انبوه این محصول، بازار فروش گسترده ای از آن را رقم بزند که به صادرات این محصول نیز منتهی گشته است.

به عبارت دیگر می توان محلات را مرکز تولید گل لاله محسوب نمود که اقدام به تولید آن با بهترین شرایط و امکانات نموده و از این رو گل های تولید شده توسط این منطقه، از شادابی، زیبایی و چه بسا کیفیت بالا برخوردار می باشند و عمر آنها بیشتر از گل های دیگر است و به همین دلیل توانسته اند در بازارهای صادراتی به خوبی تاخته و آمارهای قابل ملاحظه ای از صادرات و فروش جهانی را از آن خود نمایند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله وحشی

صادرات گل لاله وحشی به دیگر کشورهای همسایه هر ساله موجب سودآوری بالایی برای کشور ما می گردد. صادر کنندگانی که به صادرات این گل به دیگر کشورها مشغول هستند عنوان

دیدگاهتان را بنویسید