آراد برندینگ
چهارشنبه , ۲۸ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / صادرات گل لاله طبیعی

صادرات گل لاله طبیعی

صادرات گل لاله طبیعی به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی در حجم بالایی انجام می شود. پرورش دهندگان گل لاله در سراسر کشور بسیار زیاد می باشند. تولید انواع گل در کشور ایران بسیار بالا است. از این رو کشورهای خارجی برای تامین نیازهای خود در زمینه گل لاله، تقاضا و سفارش خود را در این مجموعه اقدام می کنند.

صادرات گل لاله طبیعی

نحوه صادرات گل لاله

نحوه صادرات گل لاله

نحوه صادرات گل لاله به صورت اینترنتی و حضوری توسط شرکت های معتبر انجام می گیرد. صنعت گل لاله یک صنعت جهانی و پویا می باشز که در طول چند دهه اخیر رشد بالایی داشته است.

کشت گل لاله به دلیل شرایط آب و مناسب ایران و درآمد حاصل از صادرات آنها، نقش بسزایی در باروری استعدادهای اقتصادی ایران و توسعه تولید ملی این کشور می‌تواند ایفا کند. و به دلیل اهمیت اقتصادی پرورش این گل بسیار بالا بوده و باز ار پسند می باشد.

گل لاله نقش به سزایی در تجارت بین المللی دارد و ایران یکی از کشورهای غنی در پرورش گل لاله است و منابع ژنتیکی بسیار ارزشمندی به خصوص در گل لاله وجود دارد. همچنین چهار فصل بودن هوای ایران باعث شده زمینه پرورش گل لاله ایجاد شود.

قابل ذکر است صادرات عمده تولیدات گل لاله در ایران در حوزه شاخه بریده‌ است و حدود ۷۰ درصد کشت، به گل‌های شاخه بریده، و تقریباً ۲۰ درصد گل‌های گلدانی می باشد. صادرات این محصول به ارز آوری کشور کمک بالایی می کند و باعث رونق اقتصادی و اشتغال زایی کشور می شود.

خرید مستقیم گل لاله صادراتی

خرید مستقیم گل لاله صادراتی خرید گل لاله به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد. خرید به صورت مستقیم از این مجموعه به دلیل بدون واسطه بودن برای خریدار بسیار ارزان قیمت و سود آور می باشد. قیمت گل لاله بسته به کیفیت، نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا، شرایط اقتصادی بازار و نرخ ارز و دلار متغیر است.همچنین برای اطلاع از قیمت روز این محصول با مشاورین ما در تماس باشید.

نمایندگی پخش و فروش این مجموعه در زمینه ارائه انواع گل به خصوص گل لاله فعالیت می کند و کمک فراوانی به مشتریان در این راستا خواهد کرد. باید توجه داشته باشید به نوع درخواستی گل لاله و قیمت فروش آن ها نیز متفاوت می باشد.

به دلیل این که کشور ایران خود تولید کننده انواع گل لاله می باشد قیمت فروش گل لاله در این کشور ارزان تر از دیگر کشورها می باشد. پرورش و تکثیر گل لاله در سطح کشور در حجم بالایی انجام می شود تا از این طریق تولید کنندگان بتوانند نیازهای دیگر کشورها را نیز تامین کنند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله وحشی

صادرات گل لاله وحشی به دیگر کشورهای همسایه هر ساله موجب سودآوری بالایی برای کشور ما می گردد. صادر کنندگانی که به صادرات این گل به دیگر کشورها مشغول هستند عنوان

دیدگاهتان را بنویسید