آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / صادرات گل لاله قرمز

صادرات گل لاله قرمز

بیشتر لاله هایی که امروزه پرورش می یابند در مزارع گل مناظر زیبا و بدیعی ایجاد می کند و برخی از نمونه ها را می توان به عنوان گیاه گلدان پرورش داد. طول گل لاله بسته به نوع آن بین ده سانتی متر تا هفتادو یک سانتی متر متغیر است. معمولاً در انتهای هر ساقه گل لاله یک گل تشکیل می شود اما گونه هایی نیز وجود دارند که در انتهای هر ساقه چندین گل تشکیل می دهند. از این رو مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاعات بیشتر درباره نحوه صادرات گل لاله قرمز به سایت شرکت ما مراجعه کنند.

صادرات گل لاله قرمز

نحوه کاشت گل لاله در باغچه

نحوه کاشت گل لاله در باغچه لاله از خانواده سوسن ها است و گیاهی پیازی است که در انواع مختلف رنگ و شکل وجود دارد. بیش از ۱۶۰ گونه از این گل در سراسر جهان وجود دارد. گل لاله گیاهی یک ساله برای باغداری است. البته هر ساله پیاز با یک پیاز جدید جایگزین می شود. در مناطق سردسیر می توان لاله ها را به طور دائمی پرورش داد. با این حال ، در مناطق گرمسیری ، پیاز (پیاز) باید قبل از کاشت سرد شود.

یکی از گونه های معروف لاله ایران ، لاله واژگون فوق العاده زیبا است. بهترین زمان برای کاشت گل لاله در فضای باز ، پاییز است. قبل از کاشت باید شرایط محیطی را بررسی کنید و از کیفیت پیاز گل اطمینان حاصل کنید. کیفیت خاک و زهکشی نیز مهم است. قبل از کاشت گل ، مقداری کود حیوانی و ماسه به خاک باغ اضافه کنید.

لاله ها را در محلی بکارید که نور کافی دریافت کند و در اثر نور مستقیم صدمه ای نبیند. هنگام کاشت ، سوراخهایی در خاک باغچه سوراخ می شود و پیازهای گل در عمق ۱۰ سانتی متری خاک قرار می گیرند. این پیازها برای جوانه زدن به هوای سرد نیاز دارند.

بنابراین نگران یخ زدگی گیاه در زمستان نباشید زیرا برای جوانه زنی دمای پایین نیز لازم است. لاله ها که در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود هستند ، گزینه ای عالی برای فرش باغچه منزل شما هستند. این گل در اصل از ایران است.

در حقیقت لاله ها از ایران به ترکیه و از آنجا به سراسر دنیا برده شدند. این گل وقتی وارد هلند شد بسیار محبوب شد و به طور گسترده ای رشد کرد. امروزه هلند مهمترین تولید کننده گل لاله در جهان است و به کشورهای دیگر صادر می کند.

ماندگاری لاله ها زیاد نیست و می تواند تا یک ماه طول بکشد. البته بعد از از بین رفتن گل می توانید پیاز را از خاک بگیرید و ساقه آن را ببرید و در جای خشک و تاریک قرار دهید. سال آینده می توانید این پیاز را بکارید و یک گل لاله جدید بخرید. البته اگر پیازهای لاله هلندی تهیه کنید ، آنها فقط دو سال شکوفا می شوند و تولید مثل نمی شوند. اما اگر ایران پیاز گل لاله داشته باشد ، هر سال توانایی شکوفا شدن دارد و پیاز آن چند برابر می شود.

مرکز پخش گل لاله صادراتی

مرکز پخش گل لاله صادراتی مشتریان گرامی که قصد خرید گل لاله با قیمت مناسب و کیفیت بالا را دارند می توانند به مراکز پخش گل لاله صادراتی مجموعه ما مراجعه کنید و این محصول را خریداری نماید. با توجه به قیمت مناسب و زیبایی که این نوع گل دارد باعث شده علاوه بر جذب مشتری داخلی مشتریان خارجی را هم جذب کند و رشد تجارت و صادرات خود را بالا ببرد. از این رو جهت اطلاعات بیشتر درباره نحوه صادرات این محصول می توانید به وب سایت شرکت ما مراجعه فرمایید.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله طبیعی

صادرات گل لاله طبیعی به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی در حجم بالایی انجام می شود. پرورش دهندگان گل لاله در سراسر کشور بسیار زیاد می باشند. تولید انواع گل در ک

دیدگاهتان را بنویسید