آراد برندینگ
پنج شنبه , ۶ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل مریم / فروش مستقیم گل مریم طبیعی

فروش مستقیم گل مریم طبیعی

به جرات می توان گفت گل مریم محبوب ترین گل طبیعی در ایران و در جهان است. عطر این گل افراد را به خود جلب می کند و برای هدیه بهترین گزینه است. گل مریم را به صورت شاخه ای می فروشند. اما برای خرید آن بهتر است که از مراکز معتبر آن را تهیه کنید. فروش مستقیم گل مریم طبیعی بهترین و با کیفیت ترین محصول را با کمترین قیمت به دست مشتریان می رساند. دلیل قیمت مناسب آن نیز حذف واسطه از چرخه فروش است.
فروش مستقیم گل مریم طبیعی

رنگهای مختلف گل مریم

رنگهای مختلف گل مریم

تاریخچه تولید گل مریم به کشور مکزیک بر می گردد و امروزه کشورهای مختلف دیگری همچون هند و ایران نیز به تولید انبوده این گل خوشبو مشغول هستند. عطر این گل خاص است و به همین خاطر علاوه بر استفاده از خود گل از عطر آن نیز در صنایع عطر و ادکلن سازی استفاده می شود. گل مریم یک گل چهار فصل است ولی اغلب در بهار کاشته می شود و در اواخر تابستان این گل برداشت می شود.

یکی از انواع آن گل مریم سفید رنگ است که عموما آنچه در بازار نیز موجود است از نوع سفید رنگ است. گل مریم سفید رنگ نماد صلح و دوستی و پایداری است. رنگ سفید این گل در عین سادگی چنان جذابینی دارد که در صورت هدیه دادن به هر کسی آن را متحیر می کند. استفاده از نوع سفید این گل در دسته گل های عروسی و برای تزئینات در مراسمات شادی بسیار متداول است. نوع سفید این گل برای صادرات نیز استفاده می شود و مشتریان زیادی دارد.

گل مریم زرد نوع دیگری از این گل است که طرفداران زیادی دارد و در دسته گل زیبایی خاصی دارد. گل مریم گلبهی نوع دیگری از این گل است که در تزئینات از آن استفاده فراوانی می شود.

بازار خرید گل مریم طبیعی

بازار خرید گل مریم طبیعی

گل مریم در ایران تولید زیادی دارد و نیازی به واردات آن نیست. بنابراین در همه شهرهای ایران یافت می شود و قیمت بالایی ندارد. برای عمده فروشان نیز پیشنهاد می کنیم که این گل را به صورت عمده خریداری کنند و با فروش گل مریم به خرده فروشان کسب سود کنند. خرید عمده این گل می تواند تا حدود زیادی در هزینه های شما صرفه جویی کند.

شاید در خرید گل مریم تردید کنید که ممکن است بعد از خرید این گل سریعا پژمرده شود اما باید بدانید که گل مریم نسبت به سایر گل ها ماندگاری بالاتری دارد و دیرتر پژمرده می شود. بازار گل مریم در داخل کشور رونق زیادی دارد و علاوه بر آن کشورهای خارجی زیادی نیز همه ساله سفارشات خرید خود را به کشورمان ارائه می کنند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید