آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل رز / قیمت انواع گل رز طبیعی قرمز

قیمت انواع گل رز طبیعی قرمز

انواع گل رز طبیعی قرمز در اشکال سبد، باکس و یا قاب و یا تک شاخه با کیفیت ظاهری عالی و کاملا سرزنده و شاداب،خوش عطر و جذاب قیمت عمده و مستقیم قابلیت فروش به شما مشتریان گرامی را دارد. قیمت ها به لحاظ استفاده از روش عرضه مستقیم بسیار مناسب و ارزان تعریف شده است. ما بهترین و زیباترین و تازه ترین گل های طبیعی رز قرمز را در اشکال عمده و قیمت باصرفه به شما عرضه خواهیم نمود.

قیمت انواع گل رز طبیعی قرمز

مشخصات گل رز طبیعی قرمز

مشخصات گل رز طبیعی قرمز گل رز به لحاظ نژادی در انواع متعددی قابلیت رشد و تکثیر دارد. گل محمدی و گل نسترن و همچنین گل سرخ و امثالهم از انواع آن محسوب می شوند.

  1. از گلبرگ های به هم پیوسته و خوش رنگی تشکیل شده و دارای کاسبرگ هایی به رنگ سبز می باشد.
  2. عطر و بوی مسحور کننده ای دارد و از بوییدن آن شما به وجد خواهید آمد.
  3. عشاق وقتی می خواهند به یکدیگر ابراز عشق و محبت نمایند تمام احساساتشان را با هدیه یک شاخه گل رز قرمز به معشوق نمایان می کنند. نمادی از پاکی و نجابت و شرافت انسانی است.
  4. گل های رز انواع گوناگونی دارند و در رنگ های متعددی قابلیت تولید و پرورش دارند اما گل رز قرمز متمایز از سایر گل ها می باشد.
  5. از مشخصات گل رز طبیعی قرمز می توان به رنگ کامل ارگانیک آن اشاره کرد و اینکه در نوع پرورشی نیست و رنگ آن کاملا خدادادی است.
  6. گل های رز نمادی از صداقت نیز می باشند و با خود دنیایی از صلح و آرامش و نور و روشنایی به همراه دارند. زیبایی و دلربایی و چشم نواز بودن این نوع گل به نسبت گل های دیگر ارجحیت دارد و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است.

ارائه گل رز طبیعی قرمز

ارائه گل رز طبیعی قرمز قیمت گل رز بستگی به مواردی چون روش عرضه و تعداد گل و حجم آن و اینکه کاملا تازه و با نشاط باشند دارد. البته نوع گل در قیمت نهایی تاثیر گذار است. ارائه گل رز در اشکال عمده موجبات توجه بیشماری از مشتریان را فراهم نموده و افراد به لحاظ قیمت و کیفیت اقدام به خرید عمده می نمایند.

گل رز طبیعی قرمز کاملا ارگانیک می باشد و عطر و بوی فوق العاده ای داشته و از طراوت خاصی برخوردار است. ما این محصول را به شما با کیفیت بسیار خوب و در حجم زیاد با قیمت کلی عرضه می داریم. این نوع گل کاملا پر طرفدار و پر فروش است و عرضه آن با قیمت عمده کاهش شدید قیمت ها را به دنبال داشته و آمار مطالبات را افزایش می ابد.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش گل رز طبیعی قرمز

مرکز پخش گل رز طبیعی قرمز امروز با قدرت بسیار زیادی در حال فعالیت و خدمات رسانی به مردم از کشور به دست این محصول در سنوات بسیار بالای آماده کرده است که شما از آ

دیدگاهتان را بنویسید