آراد برندینگ
پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل نرگس / قیمت انواع گل نرگس طبیعی

قیمت انواع گل نرگس طبیعی

یکی از زیبا ترین نوع گل ها که دارای بوی بسیار مست کننده ای می باشد، گل نرگس طبیعی است. این نوع گل در تمام گل فروشی های سراسر کشور به فروش می رسد که دارای قیمت های متفاوتی می باشد. لیست قیمت انواع گل نرگس طبیعی را می توان با جست و جو در سایت های اینترنتی و با پرس و جو از فروشنده های مربوطه به دست آورد.

قیمت انواع گل نرگس طبیعی

نحوه کاشت گل نرگس طبیعی

نحوه کاشت گل نرگس طبیعی گل نرگس به دلیل زیبایی بسیار خاصی که دارد توانسته نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کند، بسیاری از مردم مایل به کاشت و نگهداری این نوع گیاه در داخل خانه می باشند، با ما همراه باشید تا مراحل نحوه کاشت گل نرگس طبیعی را به شما ارائه دهیم.

  • یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکته در کاشت گل نرگس توجه به نوع گلدان آن می باشد، گل نرگس ممکن است که در مرحله ای به نام گردن غازی به دلیل سبکی به یک طرف کشیده شود، به همین دلیل بهتر است که حتما از گلدان هایی با جنس سفالی و یا سنگی استفاده شود.
  • همچنین سعی کنید که اندازه گلدان در حدود بیست سانتی متر باشد و داخل آن را سوراخ کنید.
  • در مرحله بعد سعی کنید که قبل از کاشت انتهای پیازچه ها را به مدت دو ساعت در داخل آب نگهداری کنید، سپس داخل گلدان خاک بریزید و پیازچه را در آن قرار دهید، آن را آبیاری نموده و سعی کنید که در معرض تابش مستقیم خورشید آن را قرار دهید.

نکاتی دیگری در هنگام کاشت نرگس وجود دارد که حتما باید به آن توجه کنید و آن این است که:

  • زمانی که ساقه های آن رشد کرد سعی کنید که در حدود دو هفته یک بار به آن کود اضافه کنید.
  • زمانی که شروع به گل دادن کرد حتما زیر نور مستقیم خورشید باشد.
  • خاک آن به هیچ عنوان خشک نشود.

مرکز خرید گل نرگس طبیعی

مرکز خرید گل نرگس طبیعی برای خرید گل نرگس طبیعی می توان به گل فروشی های و مزارع مربوطه مراجعه کرد و با پرداخت مبلغ گل مورد نظر را تحویل گرفت، لیست قیمت گل نرگس را می توان از طریق پرس و جو از فروشنده های مربوطه در سراسر کشور به دست آورد.

حتما زمانی که اقدام به خرید گل طبیعی از مراکز خرید نمودید بهتر است به حجم خریداری شده خود توجه کنید، زیرا اگر به تعداد زیادی از این گل ها نیاز داشتید به صورت عمده اقدام به خریداری نمایید بهتر است.

خرید عمده و مستقیم گل نرگس باعث می شود که بتوان تعداد زیادی از آن ها را با قیمت مناسب و با صرفه جویی در زمان خریداری نمود، و با فروش آن ها به صورت خورده سود لازم را به دست آورد.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید