آراد برندینگ
چهارشنبه , ۲۸ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل زینتی / قیمت گل زینتی صادراتی ایرانی

قیمت گل زینتی صادراتی ایرانی

گل زینتی صادراتی از جمله گل هایی می باشند که سبب زیبایی طبیعت و محیط می گردند و معمولا در باغات و خانه ها پرورش داده می شوند و این گیاهان برخی موارد به دلیل زیباییشان و برخی به دلیل ویژگی های خاصشان نسبت به سایر گیاهان به عنوان گیاه زینتی در نمایشگاه ها به نمایش گذاشته می شوند. و هدف اصلی از پرورش این گیاهان زینتی لذت بردن تماشا گران از زیبایی آن ها است.

قیمت گل زینتی صادراتی ایرانی

ویژگی های گل زینتی صادراتی

ویژگی های گل زینتی صادراتی ویژگی های گل های زینتی همانطور که در بالا گفته شد به خاطر داشتن یکسری ویژگی هایی مانند زیبایی، رنگ، بو آن گیاهان است و برخی گیاهان نیز مانند کاکتوس و رز به دلیل داشتن ویژگی ظاهری متفاوت مانند داشتن تیغ نسبت به سایر گیاهان به عنوان گیاه زینتی خوانده می شوند.

امروزه صنعت تولید گل و گیاه یک صنعت جهانی و پویایی شده است و از آن جایی که ایران دارای آب و هوای مساعدی در رشد و تولید این گیاهان دارد می تواند با پرورش این گیاهان در رشد چرخه اقتصاد نقش به سزایی را ایفا نماید و یکی از برترین پرورش دهندگان این گیاهان زینتی کشور ایران می باشد و کشور ایران می تواند با استفادهاز روش های جدید و فناوری روز دنیا نقش موثری در پرورش و صادرات این گیاهان زینتی داشته باشد.

این گیاهان زینتی اغلب بومی مناطق استوایی و نیمه استوایی هستند پس بنابراین برای رشدشان نیاز به شرایط ویژه ای دارند از جمله نیاز به مخلوط خاک، نور، دما و رطوبت نیز هستند و بسیاری از آنه به رطوبت کم حساس اند و برخی از آن ها حساسیت شدید به نور خورشید دارند و برخی دیگر به دمای کم نیز حساس می باشند و باید مراقبت و محیط نگهداری ان ها به گونه ای باشد که این شرایط نگه داری را داشته باشد و گر نه از بین می روند و ایران یکی از کشور هایی می باشد که دارای شرایط بسیار مناسب جهت رشد و نگهداری گیاهان زینتی می باشد.

مرکز توزیع گل زینتی صادراتی

مرکز توزیع گل زینتی صادراتی توزیع گل زینتی در سر تا سر ایران در تمامی محل های فروش گل و گیاه در شهر های مختلف انجام می شود که قیمت گل زینتی در این محل های فروش گل و گیاه مناسب می باشد و مشتری می تواند به صورت حضوری مراجعه کند و گیاه زینتی مورد نظرش را خریداری نماید و همچنین از گل فروش شرایط نگهداری آن گیاه را بپرسد. امروزه با وجود اینترنت مشتری می تواند به صورت آنلاین گل زینتی مورد نطر را تهیه کند و از مطالب گفته در سایت که جهت چگونگی نگهداری از گیاه است استفاده نماید‌.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش گل زینتی صادراتی

مرکز پخش گل زینتی صادراتی یکی از مهمترین مراکزی است که با ارائه انواع این نمونه ها به بازار موجب دسترسی راحت تر مردم به این اقلام می شود. خوشبختانه با زیاد شدن

دیدگاهتان را بنویسید