آراد برندینگ
پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیوم اورینتال / قیمت گل لیلیوم اورینتال / مرکز فروش گران ترین و زیباترین آن

قیمت گل لیلیوم اورینتال / مرکز فروش گران ترین و زیباترین آن

لیلیوم اورینتال که به نام نیف نام آشنا می باشد، از محبوب ترین گل ها می باشد. این گل پر مصرف است و در گل فروشی ها حتماً زیاد دیده اید. از این گل در تزئین ماشین عروس و اتاق عقد نیز استفاده می شود. این گل را می توان در رنگ های:

 • سفید
 • ارغوانی
 • زرد
 • لیمویی
 • کرم
 • ابلق سفید 
 • و …

پیدا دید. 

نکته جالب در مورد این گل این است که لیلیوم با ارورینتال فرق می کند. اورینتال سه ویژه گی دارد که عبارتند از:

 1. دارای برگ های تیزتر
 2. دارای گل های بیشتر در هر شاخه
 3. دارای عطر بیشتر 

نکته دیگر درباره این گل این است که هر چه گل لیلیوم اورینتال بازتر باشد، قیمت اش بیشتر می باشد. همچنین اروینتال غنچه هایش دیرتر باز می شود و برای همین عمر طولانی تری دارد. 

قیمت گل لیلیوم اورینتال در بازار فرق می کند. 

این گل را می توانید از گل فروشی های سطح شهر هم خریداری کنید. در ایران این گل را به نام سوسن هم می شناسند. گل لیلیوم رشتی یا ایرانی، از واریته های قدیمی این نوع گیاه می باشد  که هنوز کشت و برداشت می شود. 

لیلیوم پیازدار و گل ده است. در تابستان گل می دهد و در بهار هم برخی از نمونه های آن گل دهی دارند. این گیاه را به آسانی می شود نگه داری تکثیر نمود. این گیاه را می توانید در هوای آزاد و آپارتمان نگهداری کنید. 

قیمت گل لیلیوم اورینتال / مرکز فروش گران ترین و زیباترین آن

گل لیلیوم اورینتال گرانترین گل در بازار

گل لیلیوم اورینتال گرانترین گل در بازارقیمت گل لیلیوم اورینتال در بازار متفاوت است. نوع معمولی این نوع از گل گران تر می باشد. البته گفتنی است که قیمت آن به مواردی مانند:

 • اندازه
 • رنگ
 • تازگی
 • عطر
 • قوی تر 
 • ضعیف تر 

بستگی دارد. 

برای این که گل اصل لیلیوم اورینتال را پیدا کنید، به فروشگاه های گل معتبر سر بزنید. این فروشگاه ها برای تان بهترین و گرانترین گل را معرفی خواهند کرد. از سوی دیگر خرید این گل از گلخانه داران هم مقدور است. 

خرید عمده شاخه گل لیلیوم اورنتیال سفید

خرید عمده شاخه گل لیلیوم اورنتیال سفیداگر قصد خرید عمده شاخه گل لیلیوم اورینتال سفید را دارید، بهتر است به جاهایی بروید که در کار کشت و برداشت انواع گل می باشند. اصولاً این گل را می توانید از گل خانه های بزرگ تهیه کنید، جاهایی که پرورش گل لیلیوم اورینتال انجام می شود. 

از این گل بیشتر در دکوراسیون کار گرفته می شود و برای همین کاربرد زیادی دارد. پس بازار آن خوب می باشد و می صرفد تا به شکل عمده خریداری شود. خرید عمده این نوع گیاه، به دلیل قیمت پایینی که می پردازید، سود خوبی برای تان خواهد داشت. 

سفارش مستقیم گل لیلیوم هلندی

سفارش مستقیم گل لیلیوم هلندیگل لیلیوم اورنتیال هلندی یکی دیگر از انواع این گل خوش بو، زیبا و محبوب است. این گل را می توانید به صورت مستقیم به پرورش دهندگان گل سفارش دهید و تهیه نمایید. 

اگر شما هم گل فروشی دارید و یا این که در کار تزیین مکان های مختلف و سفره عقد می باشید، بهترین راه این است که خود وارد اقدام شده و سفارش مستقیم این گل را بدهید. برای این کار نیاز است تا پرورش دهندگان گل را پیدا کنید و با آنان وارد معامله شوید. البته در برخی جاها دیده شده که این پرورش دهندگان گل، نمایندگی هایی نیز دارند. 

قیمت خرید هر شاخه گل لیلیوم در بازار چقدر است؟

قیمت خرید هر شاخه گل لیلیوم در بازار چقدر است؟همان طور که گفته شد، قیمت گل به بزرگی، عطر و … ربط دارد. برای این که از قیمت خرید هر شاخه گل لیلیوم با خبر شوید بهترین کار این است که به نزدیک ترین گل فروشی مراجعه کنید. این گل فروش ها قیمت را در اختیارتان خواهند گذاشت. در کنار این، وب سایت های اینترنتی نیز قیمت شاخه یا دسته گل لیلیوم اورینتال را برای تان اعلام می نمایند. 

خرید گل لیلیوم اورینتال از وب سایت ها اینترنتی ارزان تر هم می افتد. آن طور که برخی از فروشگاه های اینترنتی نرخ گذاری کردند، قیمت هر شاخه این گل زیبا بین ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان می باشد. 

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید