آراد برندینگ
پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / مرکز تولید گل لاله ایرانی

مرکز تولید گل لاله ایرانی

گل لاله ایرانی تولیاز تیره سوسنی هاست. گل لاله دارای سوخ گوشتی است. رنگ گل لاله زرد، سفید، صورتی، نارنجی و بنفش است. تولید پیازهای پیش رس آن بیشتر در آمریکا و هلند است. گل لاله یکی از گل های پر طرفدار میباشد و طرفدارن زیادی دارد .

مرکز تولید گل لاله ایرانی

اجزای مختلف گل لاله ایرانی

اجزای مختلف گل لاله ایرانی

بیشتر لاله ها برای بازار در ابتدای فصل بهار تولید می شوند. تولید گلخانه ای نیازمند دمای کنترل شده و خزانه های پیش رس کردن است و در زمانی که مراحل پیش از گلخانه در شاسی های سرد قابل انجام باشد. لوازم کنترل دمایی برای رساندن محصول به بازار با هدف یک مناسبت زمانی خاص، نیاز خواهد بود. یکی از گرایش های جدید استفاده از روش های کشت بدون خاک در تولید پیازها و بخصوص لاله است و حداقل در آینده نزدیک پیش رس کردن گلخانه ای به این روش انجام خواهد شد.

برای پیش رس کنندگان در بسترهای فضای باز، ممکن است بازار تحت تاثیر روش های کشت و کار باشد، اما بازار کیفیت گل ها و زمان رسیدن گلها به بازار به شدت وابسته به دمای محل پرورش استبرای کشت در باغچه ارقام بخصوصی وجود دارد که معمولا دارای پیازهای کوچکتری نسبت به انواع گل بریده هستند. فصل گل کردن از اواخر اسفند تا اواخر اردیبهشت می باشد.

برای تولید گل در یک موقع مشخص می توان پس از کاشت سوخ یک گلدان یا پلاستیک سیاه به طور واژگون روی نوک سوخ قرار داد تا نور نبیند. در ساقه گل دهنده در این صورت بالا می آید و نور نمی بیند و ریشه ها بیشتر رشد می کنند پس از مدتی گلدان یا پلاستیک برداشته میشود و گیاه در اندک مدتی گل میدهد.

گاهی سوخ را در گلدان می کارند و همچنان که نوک سرخ رشد می کند روی آن ماسه می ریزند. بیشتر انواع این گل در رنگهای متنوع سفید، قرمز ، صورتی یا زرد می باشد و جالب است بدانید بجز رنگ آبی واقعی این گل بقیه رنگ ها را دارا می باشد. از لاله به عنوان یگ گل شاخه بریده و یا گل گلدانی استفاده شده، گونه هایی از آن نیز به عنوان کاشت در باغات گل و فضای سبز پرورش داده میشود. در ادامه این مطالب با روش کاشت و نگهداری گل لاله در منزل آشنا شویداصول کاشت و تگثیر گل لاله

پخش مستقیم گل لاله ایرانی

پخش مستقیم گل لاله ایرانی

پخش مستقیم گل لاله ایرانی در این سایت موجود است وشما به راحتی می توانید در این سایت پیاز گل را خریداری کنند تولید گل لاله در این سایت موجود است و همچنین پخش گل لاله به راحتی در این سایت موجود است .

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله طبیعی

صادرات گل لاله طبیعی به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی در حجم بالایی انجام می شود. پرورش دهندگان گل لاله در سراسر کشور بسیار زیاد می باشند. تولید انواع گل در ک

دیدگاهتان را بنویسید