آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / مرکز عرضه گل لاله ایرانی

مرکز عرضه گل لاله ایرانی

۱۹ نوع گل لاله ایرانی گزارش شده است. از نظر گیاهشناسی، لاله ها به دو گروه اصلی تقسیم می شوند: پرورش و خودرو. لاله های رشد یافته دارای گلهای بزرگتر، کاسه گل بزرگتر و رنگ متنوع تری نیز دارند. لاله ها به طور کلی به چهار دسته کلی تقسیم می شوند: گل زودرس، متوسط ​​، دیرگل و گونه. از این رو مجموعه ما که مرکز عرضه گل لاله ایرانی را بر عهده دارد این محصول را با قیمت خوبی به بازار توزیع می کند.

مرکز عرضه گل لاله ایرانی

نحوه کاشت گل لاله ایرانی

نحوه کاشت گل لاله ایرانی تکثیر لاله ها با کاشت بذر به دو روش انجام می شود که حدود ۵ سال طول می کشد تا شکوفا شود و با برداشتن پیازهای گیاه مادر از خاک و جدا شدن پیازهای جوان از اطراف پیاز اصلی. از روش کاشت بذر برای ایجاد انواع جدید و تازه لاله استفاده می شود. در مناطق بسیار سرد و مرطوب، پیاز گل لاله باید از خاک خارج شده و برای کاشت مجدد در پاییز ذخیره شود.

بهترین زمان برای کاشت پیاز گل لاله اواسط پاییز است. محل کاشت باید در معرض نور قرار گیرد و به خوبی آبیاری شود. در زیر درختان برگریز که در طول روز نیمه سایه هستند به خوبی رشد می کند. خاک برای کاشت خاکهای شنی و رسی با کمپوست مناسب است، کمپوست خاک را نرم می کند. فاصله کاشت پیاز از سطح خاک دو برابر قطر پیاز است و فاصله بین پیازها سه برابر قطر پیاز است.

بهتر است پیازهای یک نژاد و یک رنگ را در کنار یکدیگر کاشت و از کشت آبزی که معمولاً برای کاشت گلهای اسطوخودوس و زعفران استفاده می شود، برای کاشت برخی از انواع لاله های کوتاه نیز استفاده کرد از طرفی در کشت آبی پیاز را درون اسفنج قرار می دهند تا فقط نوک پیاز در آب باقی بماند.

اگر می خواهیم لاله را از نظر ظاهری بررسی کنیم باید بگوییم که این گل از برگ های راه راه تشکیل شده و پهن است. این گل دارای رنگ های متنوع و بسیار زیبایی است که مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار می گیرد. ایران به دلیل شرایط جغرافیایی مطلوب یکی از مناطقی است که لاله ها در آن رشد می کنند. لاله یکی از متنوع ترین گونه های گل و گیاه در زمینه مطالعات مختلف روی گیاهان است.

مانند هر گیاه یا گل طبیعی، لاله ها نیز تعدادی مورد نیاز دارند که باید در نظر گرفته شوند. این گل باید به درستی در معرض نور قرار بگیرد و آب و رطوبت کافی داشته باشد. عمقی که برای کاشت این گل در نظر گرفته می شود تقریباً ۱۲-۲۰ سانتی متر است. در مورد مراقبت و کاشت گلهای زیبای لاله باید بدانید که خاک لاله باید زهکشی مناسبی داشته باشد.

خرید گل لاله ایرانی بدون واسطه

خرید گل لاله ایرانی بدون واسطه مشتریان گرامی که قصد خرید گل لاله ایرانی بدون واسطه را دارند می توانند به سایت ما مراجعه کنند و این محصول را با قیمت کاملا رقابتی و به روز خریداری کنند این محصول علاوه بر بازار داخلی خوبی که دارد به کشورهای دیگر هم صادرات می شود. از این رو شما مشتریان گرامی جهت اطلاعات بیشتر درباره قیمت این محصول و نحوه صادرات آن می توانید به سایت رسمی ما مراجعه فرمایید.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله طبیعی

صادرات گل لاله طبیعی به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی در حجم بالایی انجام می شود. پرورش دهندگان گل لاله در سراسر کشور بسیار زیاد می باشند. تولید انواع گل در ک

دیدگاهتان را بنویسید