آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل لاله / مرکز پخش گل لاله ایرانی

مرکز پخش گل لاله ایرانی

گل لاله از جمله محبوب ترین گل های ایرانی است که انواع مختلفی دارد. مرکز پخش گل لاله ایرانی با داشتن تنوع رنگی زیاد از این گل ها، باعث شده مشتریان به راحتی رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

این مرکز تمامی گل ها را تازه و سرحال با ظاهری متفاوت و عالی به تمام نقاط کشور ارسال می کند و از این طریق توانسته رضایت صددرصدی مشتریان خود را داشته باشد.

مرکز پخش گل لاله ایرانی

معرفی بهترین گل لاله ایرانی

معرفی بهترین گل لاله ایرانی ایران یکی از بزرگترین پرورش دهندگان گل لاله در خاورمیانه می باشد. این گل تاریخچه طولانی دارد و معمولاً به صورت وحشی و خودرو در کوهپایه های ایران رشد می کند. با توجه به علاقه مردم نسبت به این گل شروع به کاشت و پرورش آن شد. گیاه لاله تنوع بسیار بالایی دارد و این تنوع بیشتر در رنگ بندی آنها مشاهده می گردد.

تنوع رنگ بندی گلهای لاله به قدری بالا است که هرکدام از آنها بر اساس و تفاوت رنگ از یکدیگر مجزا شدند. اما رنگ های زرد، نارنجی، قرمز، بنفش، سبز، صورتی و سفید از مهم ترین رنگ های موجود در گل لاله هستند که حتی بر اساس دو رنگ بودن، رگ دار بودن و حاشیه دار بودن نیز با هم تفاوت دارند.

بهترین گل های لاله در ایران ۱۹ گونه است که از جمله آنها می توان به لاله های کوهی، آتشی، خط دار، هفت رنگ، حافظی، ارومیه اشاره کرد. این گل ها از جمله بهترین گل های موجود در ایران بوده که در حال حاضر بخشی از این گل ها و سایر کشور های دیگر هم ارسال می گردد.

عرضه مستقیم گل لاله ایرانی

عرضه مستقیم گل لاله ایرانی با توجه به اینکه گل لاله در فصل بهار زیبایی بسیار زیادی دارد و در اکثر سفره های هفت سین در عید نوروز مشاهده می گردد، مشتریان بسیار زیادی وجود دارند که از خریداران اصلی انواع گل لاله در کشور هستند.

این گل علاوه بر زیبایی و دکوراسیون آن حتی در صنایع آرایشی و بهداشتی هم کاربرد بسیار زیادی دارد. بنابراین خرید و فروش آن در حجم بالا تعجب آور نیست. به این منظور عرضه گل لاله ایرانی به صورت مستقیم از طریق پرورش دهندگان آن انجام می ‌شود تا از این طریق همه افراد بتوانند بدون هیچ گونه واسطه این گل زیبا و تاریخی را خریداری نمایند.

این گل نماد ایران و ایرانی است که حتی در بسیاری از کشورهای خارجی هم محبوبیت فراوانی دارد. گل های ایرانی لاله به دلیل شکل ظاهری زیبا و رنگ بندی های متنوع دلنشینی که دارد در کل جهان معروف شده است به این منظور حتی مشتریان خارجی هم می‌توانند از این خرید مستقیم بهره مند شده و محصول مورد نظر را در حجم دلخواه با با قیمتی مناسب خریداری نمایند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گل لاله طبیعی

صادرات گل لاله طبیعی به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی در حجم بالایی انجام می شود. پرورش دهندگان گل لاله در سراسر کشور بسیار زیاد می باشند. تولید انواع گل در ک

دیدگاهتان را بنویسید