آراد برندینگ
چهارشنبه , ۲۸ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل محمدی / صادراتی / پخش مستقیم گل محمدی صادراتی

پخش مستقیم گل محمدی صادراتی

گل محمدی صادراتی

بهار که می شود اگر سری به باغذهای گل محمدی زده باشید عطر آن ها که به مشامتان برسد روح در بدنتان می دمد وانسان جانی دوباره میگیرد ومیبینید زنان ومردان در کنار هم در تکاپوی چیدن این گل های زیبا ومنحصر به فرد هستند،می توان به بازار گل محمدی بروید واز نمایشگاه های که در آن فصل باغ دار ها برگزار می کنند لذت ببرید، فصل برداشت گل محمدی از اواخر بهار تا اوایل تابستان متغیر است ،مرحله برداشت گل محمدی نسبت به مراحل دیگر پر هزینه تر و مهم ترین مرحله است.این کار تقریبا تا یک ماه ادامه دارد.باید توجه کرد که قبل از این زمان یعنی قبل از اردیبهشت ماه و فصل گلاب گیری غنچه ها چیده شوند،زیرا بعد از از اردیبهشت ماه گل ها به سرعت شکفته می شوند و آماده چیده شدن هستند

از مزیت های شاخص گل محمدی با توجه به طبع گرم آن ،این است که می تواند گزینه مناسبی برای گرم کردن بدن در فصول سرد سال باشد همچنین همین طبع گرم و خاصیت آرامش بخشی گل محمدی بسیاری از سرد مزاجی ها و ناتوانی های جنسی که عامل آن ها اعصاب و روان است را درمان می کند.

از غنچه خشک شده گل محمدی در ساخت انواع کیک ها و شیرینی ها در قنادی ها و تزیین ظروف مهمانی ها استفاده می شود‌. همچنین می توانیم از این غنچه های زیبا مربایی خوش بو و زیبایی تهیه کنیم که طرفداران بسیاری در بازار فروش به خود جلب خواهد کرد.

پخش گل محمدی صادراتی در ایران توسط باغ داران وتجار ایرانی صورت می گیرد.

پخش مستقیم گل محمدی صادراتی

خواص گل محمدی برای مشکلات گوارشی

خواص گل محمدی برای مشکلات گوارشی خواص گل محمدی برای مشکلات گوارشی

قسمت های مختلف این گیاه برای اهداف پزشکی و غذایی استفاده می شود. این گیاه به طور وسیع در سراسر جهان از جمله ایران، ترکیه هند و بلغارستان به منظور مصارف درمانی و آرایشی به طور وسیع کشت می شود.

هضم نادرست غذا معمولا با ناراحتی های گوارشی از جمله نفخ، سوزش معده، دردهای شکمی، تهوع و استفراغ همراه است و عواملی همچون پرخوری، تند خوردن غذا، مصرف غذاهای چرب، مصرف زیاد کافئین، شکلات و همچنین استرس‌ها باعث شیوع این مشکلات می گردد. بعضی از گیاهان با خواص دارویی تاثیر خوبی بر بهبود این ناراحتی ها دارند. در یک بررسی انجام شده در سال ۲۰۰۸ نتایج نشان داده که مصرف دمنوش گل محمدی برای سلامت دستگاه گوارش و بهبود عملکرد آن مفید است. بطوری که هضم غذا در افراد مورد بررسی با مصرف دمنوش بهبود یافته و با بهبود جریان صفرا، آثار نفخ و درد کاهش پیدا کرده است. همچنین برای کاهش ریفلاکس معده نیز مفید بوده است.

بازار خرید گل محمدی صادراتی

بازار خرید گل محمدی صادراتی بازار خرید گل محمدی صادراتی

انواع غنچه گل محمدی توسط شرکت های تولیدی زیادی در داخل کشورمان با درجه کیفی گوناگون تولید شده و به صورت عمده یا بسته بندی شده به بازار داخلی و جهانی توزیع و پخش می شوند. برای خرید عمده این محصولات می توان به صورت مستقیم و غیر مستقیم اقدام کرد

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم گل محمدی صادراتی

اگر در کار صادرات و فروش و خرید گل محمدی فعالیت دارید بهتر است مستقیماً به اولین و برترین مرکز تولید این محصول یعنی تولید کنندگان گل محمدی صادراتی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید