آراد برندینگ
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیم / گل لیلیم کریستال / بزرگترین فروشگاه معتبر عرضه کننده آن

گل لیلیم کریستال / بزرگترین فروشگاه معتبر عرضه کننده آن

گل لیلیم کریستال یکی از گل هایی است که امروزه طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.

از گل های لیلیم کریستالی به عنوان گلدان تزیینی روی میز عسلی ، اپن و یا تزیین تاج و گل سر شنیون عروس و گل سرهای زیبا استفاده می کنند .

گل های لیلیم کریستالی ، زیباترین گل هایی هستند برای روی میز و یا می توانید آنها را به دوستان و آشنایان به عنوان هدیه بدهید .

در بازار خانگی انواع مدل گل کریستالی جدید در طرح ها و مدل های مختلفی درست می کنند که به صورت شاخه ای و گلدان تهیه می شوند و برای تزیین خانه ها و سفره هفت سین استفاده می کنند.

گل لیلیم کریستال از تنوع های خاصی برخوردار هست که این باعث می شود مشتریان با ذائقه های مختلف جذب این نوع گل ها شود.

گل لیلیم کریستال / بزرگترین فروشگاه معتبر عرضه کننده آن

آموزش طریقه ساخت گل لیلیم کریستال

آموزش طریقه ساخت گل لیلیم کریستاللوازم مورد نیاز ساخت لیلیم کریستال :

برای ساخت مدل های مختلف گل کریستانی به مواد و وسایل متنوع و مختلفی نیاز دارید. درمتن  زیر وسایل لازم برای ساخت این نوع گل راگفته می شود  که شامل هشت عدد گلبرگ صورتی، سه عدد برگ سبز کریستالی، شش عدد مهره گرد کوچک و مقدار لازم سیم ظریف گلسازی می باشد. برای ساخت انواع مختلف گلهای کریستالی از چسب حرارتی استفاده می کنیم.

آموزش طریقه ساخت گل لیلیم کریستال به این صورت است که برای ساخت این نوع گل ابتدا گلبرگ اول را به سیم متصل می کنیم و بعد چهار گلبرگ دیگر را در یک ردیف قرار می دهیم.سیم را مطالبق شکل می پیچیم تا گلبرگ ها به هم متصل شوند به گونه ایی که پنج گلبرگ درکنار هم دایره ایی تشکیل دهند. سه گلبرگ دیگر را نیز به صورت جداگانه به همین روش بپیچید.
ساخت گل کریستالیدر این مرحله از ساخت گل  مهره های کوچک را کنار هم قرار داده و با روشی که برای گلبرگ ها به کار بردید انها را نیز بپیچید تا تبدیل به پرچم گل شود.حالا گلبرگ هایی که از قبل آماده کردید، روی هم قرار داده و شروع به پیچیدن کنید. برای این کار ابتدا پرچم گل، سپس گلبرگ های سه تایی و در آخر گلبرگ های پنج تایی را قرار دهید و با چسب حرارتی کار را فیکس کنید. در آموزش گلهای کریستالی نحوه چیدمان گلبرگ ها و فیکس کردن آنها اهمیت زیادی دارد.

گل کریستالی

برگ های سبز را نیز به هم بپیچید و در کنار گل و برای زیبایی بیشتر از آن استفاده نمایید. در ادامه نمونه تکمیل شده گل کریستالی را مشاهده می فرمایید.


گل کریستالی

برای متفاوت بود با دیگران در این زمینه می توان از گلدان های خاصی استفاده کرد بدین منظور که گلدان با طرحی که مشتری مد نظر دارد تزئین گردد که این کار به صورت رایگان یا درصد هزینه کمتری انجام داد 

نمایندگی و پخش انواع گل های کریستالی

نمایندگی و پخش انواع گل های کریستالیداشتن نمایندگی در سطح استان ها و شهرستان ها باعث تسریع  وآسان رسیدن محصول مورد نیاز به دست مشتریان می شود.تنوع د ر محصولات باعث جذب بیشتر مشتریان می گرددبنابراین داشتن نمایندگی و پخش انواع گل های کریستالی باعث افزایش سود ما خواهد شد

بازار خرید و فروش گل های کریستالی

بازار خرید و فروش گل های کریستالیبازار خرید گل لیلیم کریستال و فروش دست ساز آن در ایام نوروز خیلی داغ است و قیمت انواع گل و گلدان های کریستالی به جهت طرح و مدل های مختلف و همچنین ابعاد و اشکال متنوع متفاوت است.

قیمت گل لیلیم کریستال

قیمت گل لیلیم کریستالبرای داشتن بهترین قیمت لیلیم کریستال باید بهای تمام شده ی آن را محاسبه و سود مورد نظر را به آن اضافه کرد البته باید قیمت گل لیلیم کریستال تعیین شده توسط رقیبان نیز مورد توجه قرار بگیرد.

سفارش عمده گل لیلیم کریستال به صورت آنلاین

سفارش عمده گل لیلیم کریستال به صورت آنلاینعمده فروشی انواع گل کریستال در طرح ها و مدل های جدید و متنوع موجود در بازار با کیفیت مناسب و کاملا تضمینی به صورت اینترنتی هم به فروش می رسد.

جدیدترین گل های کریستال توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان فعال این محصول در بازار فروش گل لیلیم کریستال با قیمت های عمده ارزان و کاملا رقابتی عرضه می شوند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید